ZWROTY I REKLAMACJE

ZWROTY

Jeżeli z jakiegoś powodu chciałbyś zwrócić towar zamówiony w naszym sklepie, masz na to 14 dni. Nie może on jednak nosić żadnych śladów użytkowania i powinien dotrzeć do nas w nienaruszonym stanie. Nie musisz podawać powodu. Uprzedź nas jedynie o zdarzeniu korzystając z formularza kontaktowego, zabezpiecz odpowiednio paczkę i nadaj ją na adres:

UNDERWAAR - Filip Sienkiewicz
Bracka 11/13/73
00-501 Warszawa

Pamiętaj o dołączeniu do przesyłki dowodu zakupu i oświadczenia o odstąpieniu od zawartej umowy kupna. Powyższą deklarację możesz też przesłać mailowo korzystając z formularza kontaktowego. Jeżeli to konieczne (np. w przypadku płatności kartą) wskaż też szczegółowe dane rachunku bankowego, na który mamy dokonać zwrotu środków.

Koszt przesyłki nie jest przez nas refundowany. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.


REKLAMACJE

W przypadku niezgodności towaru z umową, bądź wad fizycznych przysługuje Ci prawo do złożenia reklamacji, która będzie rozpatrywana w oparciu o stosowne przepisy. W tym celu prześlij produkt na adres zwrotów wraz z dowodem zakupu i szczegółowym opisem przedmiotu reklamacji.

Rozpatrzymy Twoją reklamację w terminie do 14 dni od momentu otrzymania kompletnego zgłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo do nieuznania reklamacji w przypadkach: wyłącznej winy użytkownika, uszkodzenia mechanicznego i niewłaściwego konserwowania.


Więcej szczegółów związanych z warunkami zwrotów i reklamacji znajdziesz w Regulaminie Sklepu.