O NAS

MARKA

UNDERWÄÄR to świeża, warszawska marka odzieżowa. Nasze produkty cechuje przede wszystkim dbałość o detale i bezkompromisowa jakość. Chcemy, by w oparciu o stołeczne korzenie, uliczny charakter i aktywny wkład odbiorców był to autentyczny brand oddający to, co najlepsze w Warszawie. Znosimy wiele, by nasze produkty z nawiązką spłacały przywdziany slogan:

WÄÄR UNDERWÄÄR - CAPITAL STUFF


PRODUKT

Skarpetki z oryginalną panoramą Warszawy i wybranymi motywami tematycznymi w tle. Ich główne atuty to sportowy fason, uliczny design oraz porządne wykonanie. Skarpety projektujemy i dziergamy w Polsce. Dodatkowo każda para skarpet jest starannie zwinięta i zamknięta w stylizowaną puszkę z klasycznym logo marki. Całość stanowi produkt, który sprawdza się w różnorodnych i wymagających, miejskich warunkach. Skarpety UNDERWÄÄR to towar dedykowany dla miejscowych, ale przystosowany do tego, by bez wstydu wyjść poza rogatki miasta, w tym do gości wizytujących stolicę. 


AUTOMATY SKARPETKOWE UNDERWÄÄR

Nasze skarpetki sprzedajemy również z nowoczesnych, customizowanych, czarnych automatów vendingowych UNDERWÄÄR. To bardzo prosty, jeszcze szybszy i najbardziej ekscytujący sposób na uzupełnienie skarpetkowej części garderoby. Więcej o tej metodzie robienia zakupów przeczytasz tutaj


DANE FIRMY 

UNDERWAAR - Filip Sienkiewicz
Bracka 11/13/73
00-501 Warszawa
NIP: 5361819942
REGON: 367294260

(Brak możliwości odbiorów zamówień pod wskazanym wyżej adresem)

Rachunek Bankowy:
08 1950 0001 2006 0028 1333 0001
Idea Bank SA


CREDITS

Graphic Art by Moth & Purple Studio
Texture Art by
Svenja Milautzcki